"…המבנים הניידים מפנל מבודד שומרים על איכות הסביבה ומעניקים שקט נפשי לאורך שנים…"

דוגמאות למבנים מפנל מבודד

היכן שלא תביטו, תוכלו לראות דוגמאות של מבנים מפנלים מבודדים. החל ממושבים, דרך מחסני ציוד וכלה בלולי תרנגולות, מחסני פנל מבודדים נראים בכל מקום ומקום. מה הופך את אותם מבנים להיות כל כך נפוצים?

במילה אחת? פרקטיקה. זו היא הסיבה לכך שמחסני פנל מבודד נהפכו כל כך נפוצים עם השנים. מה שהחל בתור פתרון חלופי למחסני עץ (שנטו לעלות באש באירופה של לפני 70 שנים), הפך כיום לפתרון הכי נפוץ אשר קיים. בין אם אתם מתכננים לבנות משרד מפנל מבודד או מחסן פנל מבודד, אתם כנראה יודעים מדוע החלטתם לפעול כך.

מדוע מבנים מפנל מבודד הם המועדפים על אנשים?

מבנים, מחסנים ומשרדים אלו הם האופציה הטובה ביותר, בין אם אתם נדרשים לעבוד בשטח (כמו למשל קבלנים ומהנדסים) או פחות. אם אתם מחפשים אחר פתרונות אחסון, מחסני בניה קלה זו אופציה מעולה עבורכם. מבנים בבניה קלה יהיו עשויים מחומרי גלם שונים, ביניהם למשל פלדה ואלומיניום, עץ וגם סוגי פחים שונים.

אתם מוזמנים להניע את הרכב בשבת בבוקר ולצאת לטיול קצר במושבי ויישובי הארץ, בהם תוכלו לראות דוגמאות רבות של מבנים בבניה קלה, משרדים בבניה קלה, מחסנים פנל מבודד ועוד. באופן כללי, לולי תרנגולות כמעט תמיד יהיו עשויים מחומרי בניה קלה.

דוגמאות למבנים מפנל מבודד – בניה קלה 

ואם נישאר במושבים אך לרגע נצא מהמשק, נוכל לדבר על יחידות דיור בבניה קלה עם פנל מבודד. ישנם המון אנשים אשר העדיפו לבנות יחידות דיור בבניה קלה, וכיום הם נהנים ממגורים איכותיים ביותר. יחידות דיור עם פנל מבודד מבניה קלה זו אופציה נהדרת עבור הרחבת ביתכם, או עבור בניה של יחידת דיור עצמאית.

בכל מקרה, בין אם תחליטו להרחיב את הבית שלכם או לבנות יחידת דיור עצמאי בניה קלה, אתם יכולים לברר לגבי בנית אלמנטים נוספים. מה למשל? אתם יכולים להוסיף דק עץ, שישמש אתכם כמרפסת לכל דבר. נוסף על דל עץ ביחידת דיור מבניה קלה, ניתן כמובן לעצב חלונות בעיצובים שונים. אם תרצו, תוכלו למשל לקפוץ לרחוב 3361 בפלורנטין, תל אביב. שם תוכלו להיעזר במפרזלים מקצועיים, אשר ייצרו עבורכם את הפרזול המושלם לחלונכם ביחידת הדיור.

מחסני פנל מבודד

מחסנים הם גם דוגמה נהדרת לסוגים של בניה קלה. ניתן לבנות מחסנים על פי מידות והתאמה אישית ללקוח, כך שהמחסן ישמש את הלקוח בצורה האידיאלית. מחסנים מפנלים מבודדים משמשים אנשים עבור אחסנה של רהיטים, ציוד קל וכבד, מכסחות דשא ועוד.

במהלך הרכבת המחסן שלכם (ניתן גם להזמין מחסן פנל מבודד מוכן מראש ולשנע אותו אליכם), חברת הבניה לא מזהמת את אזורכם כלל וכלל. מדוע? מכיוון והרכבת או בניית מחסני בניה קלה לא מצריכה זיהום סביבתי. בניגוד להקמת מבנים בבניית בטון, הקמת מבני בניה קלה לא גורמת לאבק או לסיד, לא לבטון שמשפריץ ולא לפועלים שמשאירים לכלוך רב באתר הבנייה (לפעמים אפילו לכלוך של מדורות ומזון שרוף). החלטתם למקם מבנה מפנל מבודד בבניה קלה בביתכם או בחצר? אתם עומדים ליהנות מבנייה מאוד אקולוגית וידידותית לסביבה.

בניה קלה בזריזות וביעילות – בנייה כחול לבן

לרוב, אלא אם כן מדובר במבנים מאוד מורכבים או גדולים, ניתן לסיים בניה של מחסן בניה קלה בתום מספר שעות בודדות. בכל מקרה, גם אם המחסן יהיה מאוד גדול, הבניה עדיין תהיה הרבה יותר זריזה מבנית מבנים מבטון. 

חשוב לציין כי הבניה של המחסנים והמבנים שלכם מתבצעת על ידי חברה ישראלית, בנייה קלה כחול לבן. אתם מקבלים אחריות על המחסן ועל הבניה, ובכל מקרה של בעיה כזאת או אחרת אתם יכולים לפנות אל החברה המשווקת ולקבל מענה הולם, שירות ויחס אדיבים מאוד. בנייה נעימה!