"..זכרו תמיד, מה שזמני קבוע! המזל שלנו שכל המבנים של גרין רום הם מבנים איכותיים ויציבים לאורך שנים.

רכשו היום את המבנה המתאים ביותר עבורכם ותהנו איכות ללא פשרות ושקט נפשי בכל תנאי מזג האוויר .."

בכל מה שקשור בעולמות הבנייה והתשתיות ישנו צורך בהיערכות רבה. רכישת חומרים מתאימים, מיקום, בעל מקצוע שיעשה את העבודה כמו שצריך ועוד.

מה קורה במצב שאנחנו צריכים משהו זמני, נייד או קטן שיתאים בדיוק לצורך שלנו? במיוחד למצבים הללו גרין רום יצרו מבנים ייחודיים המגיעים בשלל דגמים שאותם ניתן לבנות ולהתקין כמעט בכל מקום, בגינה או שאוליי בגג. כעת, מגוון האפשרויות העומדות בפניכם הינו עצום ככה שבעת בחירת מחסן מבניה קלה מבית גרין רום אתם בטוחים שהמבנה שלכם יהיה עמוד ויציב לאורך שנים, בלי הפתעות לא רצויות.

הנושא המורכב ביותר בעת ביצוע בנייה בשיטה המסורתית זה המקום והאישורים לכך. ברגע שבונים מבנה שהוא קבוע ישנה אפשרות כי נצטרך לפרק, להזיז או להקטין אותו מה שלא מתאפשר במבניה הבנוי בשיטה הרגילה באמצעות חומרי בניין. מבנים או מחסנים מבניה קלה ניתנים לפירוק, הרכבה, הגדלה, שינוע ועוד וכל זה ללא בעלי מקצוע או היערכות רבה, הכל אפשרי תוך שעות או ימים בודדים (תלוי בגודל המבנה מבניה קלה ובמיקומו)

5 יתרונות מרכזיים בבניית מבנה העשוי בניה קלה:

  1. מתאים במיוחד לאחסון ושמירה על חפצים יקרי ערך.

אנשים ובעלי עסקים רבים מחפשים אחר מחסן או מחסן גינה איכותי שיאפשר להם לשמור על הכלים או המוצרים שהם משווקים. השמירה חייבת להתבצע גם מפני הגשם וגם מפני הלחות הקיימת שעלולה להרוס מוצרי אלקטרוניקה, מחשבים ועוד. בעת שימוש במבנה מבניה קלה של גרין רום אתם יכולים לישון בשקט שהציוד של מאוחסן בצורה המתאימה והנכונה ביותר תוך כדי שמירה מלאה על המוצר או המידע המאוחסן בו. המבנים שלנו עשויים חומרים איכותיים ונבנים בצורה מקצועית שאינה מאפשר חדירה של מים, לכלוך או לחות לתוך המבנה.

  1. גמישות מלאה בעת בחירת המבנה המתאים ביותר עבורכם.

בואו נדבר רגע על משרד, היום המשרד שלכם בבית ומחר אתם עוברים ומעוניינים לקחת אותו אתכם, איך עושים את זה? במשרד בבניה קלה הנושא פשוט וקל שתוך יום המשרד החדש נמצא ביעדו החדש. לא רק שקל להקים מבנים זמניים העשויים בניה קלה, אלא הם גם קלים לשינוע ממקום למקום. משרד לעסק מבניה קלה בונים רק בגרין רום – המומחים לבניה קלה.

  1. מתאים למגוון רחב של שימושים.

מבנים מבניה קלה לא משמשים רק למשרדים או מחסנים, אלא גם למגוון שימושים אחרים. בעלי מקצוע ולקוחות רבים ישתמשו במבנה מבניה קלה למגוון שימושים, לדוגמה: ביתן שמירה מבניה קלה,  קליניקה, שירותים מבניה קלה ועוד.

  1. איכות ללא פשרות.

זה נכון שמבנה מבניה קלה הוא מיועד להיות זמני וקל לשינוע עם זאת הם עשויים מחומרים איכותיים ועמידים לאורך שנים רבות. בעת בחירה של מבנה מבניה קלה מבית גרין רום תהנו מ-10 שנות אחריות על המבנה ככה שתוכלו לישון בשקט. עמידות מדהימה למגוון תנאי מזג האוויר המשתנים מעונה לעונה.

  1. התאמה מלאה לצרכים שלכם.

לכל אחד יש את הצרכים שלו, אם זה מבחינת מקום או מבחינת ייעוד של המבנה מבניה קלה. בעת בחירת מבנה מבניה קלה אתם יכולים להתאים אותו מבחינת גודל, מיקום, פונקציונליות ועוד בכל שלב.

החלטתם לבנות מבניה נייד מבניה קלה? מעולה! עכשיו כל שעליכם זה לקחת מידות לשטח המיועד, להגיד לנו את מטרת המבנה ואנו נדאג להתאים את המבנה בצורה המקצועית ביותר עבורו.

זכרו – מבנה מבניה קלה הוא מבנה איכותי, קל ונוח במיוחד לשימוש בכל התחומים ובכל תנאי האקלים.